Zveřjeněno

Peugeot Tweet za skvělou cenu!

Pro rok 2019 jsme výrazně snížili cenu modelu Tweet tak, aby se z něj stala jasná volba pro všechny zákazníky hledající značkový skútr se skvělým poměrem výkonu, praktičnosti a spolehlivosti. Více o cenách a vlastnostech modelu Tweet uvnitř článku.

Tweet se díky  svým kompaktním rozměrům, velkým 16" kolům, snadné ovladatelnosti a své spolehlivosti řadí k našim nejprodávanějším modelům. Se svým nestárnoucím neo-retro designem s typickými designovými prvky Peugeotu a francouzskou nonšalantností sobě vlastní je vhodným skútrem pro každého, kdo shání každodenního, nenápadného a přitom spolehlivého společníka. Svému uživateli nabízí komfortní podvozek, lineárně naladěný motor s variátorem, plochou podlahu s háčkem na zavěšení tašky, úložný prostor pod sedlem s možností otevření z řídítek bez nutnosti vypínat motor nebo uzamykatelnou přihrádku pod řídítky. 

Pro důkladné seznámení s Tweetem si dejte detailní video představení přímo z naší značkové prodejny:

Pro jeho úspěch a oblibu u zákazníků jsme jej proto pro rok 2019 zlevnili o rovných 5 tisíc korun na konečnou cenu 59 900,- za verzi brzdným systémem SBC. Doprodejová verze ABS, kterých už je jen posledních pár kousků, stojí ještě o dalších 5 tisíc méně!

Na barevné varianty modelu Tweet se múžete podívat zde

Dealerskou síť Peugeot Motocycles najdete zde.


Zveřjeněno

Django vs. Vespa

Skútry Vespa se staly jakýmsi synonimem pro stylový retro skútr se silnou fanouškovskou základnou. Do stejné kategorie patří i Peugeot Django, který v mnoha ohledech nabízí lepší lepší parametry za nižíš cenu. Jaké jsou hlavní rozdíly mezi těmito dvěma soupeři? 

Číst více
Zveřjeněno

Sleva na modely Django 2019

Stylový retro skútr Peugeot Django 125i modelového roku 2019 nyní pořídíte se slevou 5.000,- u všech našich dealerů! Akce platí do vyprodání zásob.

Číst více
Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací