Zveřjeněno

Peugeot Tweet za skvělou cenu!

Pro rok 2019 jsme výrazně snížili cenu modelu Tweet tak, aby se z něj stala jasná volba pro všechny zákazníky hledající značkový skútr se skvělým poměrem výkonu, praktičnosti a spolehlivosti. Více o cenách a vlastnostech modelu Tweet uvnitř článku.

Tweet se díky  svým kompaktním rozměrům, velkým 16" kolům, snadné ovladatelnosti a své spolehlivosti řadí k našim nejprodávanějším modelům. Se svým nestárnoucím neo-retro designem s typickými designovými prvky Peugeotu a francouzskou nonšalantností sobě vlastní je vhodným skútrem pro každého, kdo shání každodenního, nenápadného a přitom spolehlivého společníka. Svému uživateli nabízí komfortní podvozek, lineárně naladěný motor s variátorem, plochou podlahu s háčkem na zavěšení tašky, úložný prostor pod sedlem s možností otevření z řídítek bez nutnosti vypínat motor nebo uzamykatelnou přihrádku pod řídítky. 

Pro důkladné seznámení s Tweetem si dejte detailní video představení přímo z naší značkové prodejny:

Pro jeho úspěch a oblibu u zákazníků jsme jej proto pro rok 2019 zlevnili o rovných 5 tisíc korun na konečnou cenu 59 900,- za verzi brzdným systémem SBC. Doprodejová verze ABS, kterých už je jen posledních pár kousků, stojí ještě o dalších 5 tisíc méně!

Na barevné varianty modelu Tweet se múžete podívat zde

Dealerskou síť Peugeot Motocycles najdete zde.


Zveřjeněno

Django 125i RED v novém videu

Na našem YouTube kanále přibylo nové video, kterým potěším všechny vyznavače stylu a retro maniaky. Před kameru jsme totiž postavili oblíbený model Django ve zbrusu nové edici RED!

Číst více
Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací