Přihlášení | Registrace
Zveřjeněno

Peugeot Tweet za skvělou cenu!

Pro rok 2019 jsme výrazně snížili cenu modelu Tweet tak, aby se z něj stala jasná volba pro všechny zákazníky hledající značkový skútr se skvělým poměrem výkonu, praktičnosti a spolehlivosti. Více o cenách a vlastnostech modelu Tweet uvnitř článku.

Tweet se díky  svým kompaktním rozměrům, velkým 16" kolům, snadné ovladatelnosti a své spolehlivosti řadí k našim nejprodávanějším modelům. Se svým nestárnoucím neo-retro designem s typickými designovými prvky Peugeotu a francouzskou nonšalantností sobě vlastní je vhodným skútrem pro každého, kdo shání každodenního, nenápadného a přitom spolehlivého společníka. Svému uživateli nabízí komfortní podvozek, lineárně naladěný motor s variátorem, plochou podlahu s háčkem na zavěšení tašky, úložný prostor pod sedlem s možností otevření z řídítek bez nutnosti vypínat motor nebo uzamykatelnou přihrádku pod řídítky. 

Pro důkladné seznámení s Tweetem si dejte detailní video představení přímo z naší značkové prodejny:

Pro jeho úspěch a oblibu u zákazníků jsme jej proto pro rok 2019 zlevnili o rovných 5 tisíc korun na konečnou cenu 59 900,- za verzi brzdným systémem SBC. Doprodejová verze ABS, kterých už je jen posledních pár kousků, stojí ještě o dalších 5 tisíc méně!

Na barevné varianty modelu Tweet se múžete podívat zde

Dealerskou síť Peugeot Motocycles najdete zde.


Zveřjeněno

Peugeot Motocycles představuje novinky pro rok 2019

Po premiéře hlavní novinky sezóny 2019 – technologiemi nabitého modelu Pulsion – je načase podívat se, co dalšího si do nové sezóny francouzský výrobce pro svoje zákazníky připravil. Peugeot potěší šetřílky, dvoutaktní nadšence i zákazníky hledající styl!

Číst více
Zveřjeněno

Zachraňte své baterie!

Jak se správně starat o vaše baterie a na co si dát pozor, radí náš zkušený servisní technik. Čtete pozorně, ať vám baterie vydrží co nejdéle! 

Číst více
Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací