Přihlášení | Registrace
Zveřjeněno

Peugeot Tweet za skvělou cenu!

Pro rok 2019 jsme výrazně snížili cenu modelu Tweet tak, aby se z něj stala jasná volba pro všechny zákazníky hledající značkový skútr se skvělým poměrem výkonu, praktičnosti a spolehlivosti. Více o cenách a vlastnostech modelu Tweet uvnitř článku.

Tweet se díky  svým kompaktním rozměrům, velkým 16" kolům, snadné ovladatelnosti a své spolehlivosti řadí k našim nejprodávanějším modelům. Se svým nestárnoucím neo-retro designem s typickými designovými prvky Peugeotu a francouzskou nonšalantností sobě vlastní je vhodným skútrem pro každého, kdo shání každodenního, nenápadného a přitom spolehlivého společníka. Svému uživateli nabízí komfortní podvozek, lineárně naladěný motor s variátorem, plochou podlahu s háčkem na zavěšení tašky, úložný prostor pod sedlem s možností otevření z řídítek bez nutnosti vypínat motor nebo uzamykatelnou přihrádku pod řídítky. 

Pro důkladné seznámení s Tweetem si dejte detailní video představení přímo z naší značkové prodejny:

Pro jeho úspěch a oblibu u zákazníků jsme jej proto pro rok 2019 zlevnili o rovných 5 tisíc korun na konečnou cenu 59 900,- za verzi brzdným systémem SBC. Doprodejová verze ABS, kterých už je jen posledních pár kousků, stojí ještě o dalších 5 tisíc méně!

Na barevné varianty modelu Tweet se múžete podívat zde

Dealerskou síť Peugeot Motocycles najdete zde.


Zveřjeněno

Videopředstavení modelu Streetzone

Na našem YouTube kanálu se po krátké odmlce objevilo další video, kde jsme se podívali na zoubek oblíbenému modelu Streetzone, který se chlubí nejsilněšjím motorem ve své třídě.

Číst více
Zveřjeněno

Peugeot Pulsion bude hlavní novinkou roku 2019

V sezóně 2019 se můžeme těšit na žhavou novinku od Peugeotu, která odstartuje novou kategorii skútrů s názvem Urban GT. Model Pulsion nabídne svěží vzhled sportovního ražení, který však nezapomíná ani na pohodlí jezdce, výkonný motor a moderní technologie. Seznamte se blíže!

Číst více
Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací