O nás

Skútry výrobce Peugeot Scooters upoutávají své zákazníky především díky francouzskému smyslu pro elegantní vzhled. Spolu s nadprůměrným zpracováním, výkonnými motory s nízkou spotřebou a výbornou ovladatelností se skútry Peugeot staví na pozici jednoho z nejvýznamnějších značkových výrobců skútrů prodávaných v Evropě i v ostatních zemích.

Společnost Scooters a.s. působí na českém trhu od roku 2001. Po letech usilovné práce jsme si vybudovali silnou pozici na trhu nejen jako úspěšný autorizovaný importér skútrů Peugeot, ale například i jako významný dodavatel motocyklového oblečení švédského výrobce Jofama pro motocyklovou divizi Policie České republiky.

Provozujeme vlastní prodejnu v Modřicích u Brna, kde si skútry Peugeot můžete prohlédnout i vyzkoušet. Najdete zde také kompletní nabídku motooblečení Jofama, Halvarssons a Lindstrands, dále přilby Shoei a Nau Helmets. Prodejna je pro naše zákazníky v sezóně otevřena pět dnů v týdnu. Nově jsme zřídili zastoupení helem Shoei, stále také dovážíme výrobky firmy Malossi, zabývající se výrobou kitových sad pro skútry všech značek a výrobcem skútrových a motocyklových výfuků Giannelli, viz rozcestník www.scooters.cz. Naší snahou je poskytnout zákazníkům kvalitní a profesionální služby, naším cílem je vaše spokojenost.

Všem majitelům skútrů Peugeot děkujeme za přízeň a důvěru k výrobci Peugeot Scooters, Mandeure i ke společnosti Scooters a.s., všem přejeme mnoho šťastných kilometrů a spoustu zábavy na skútrech Peugeot.

Všem, kteří se rozhodují pro koupi skútru, přejeme šťastnou ruku při výběru značky, kubatury i samotného typu.

Váš team Scooters a.s.

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací