Zveřjeněno

Akční nabídka na Metropolis Allure

Pro letošní rok jsme pro vás připravili omezenou sérii 15 kusů modelu Metropolis Allure se slevou 5.000,-. Navíc dostanete zadní nosič a 47L kufr zcela zdarma!

Nově nabízíme Metropolis Allure za 229.900,- včetně zadního nosiče a kufru. Původní cena modelu Metropolis Allure je 234.900,-, cena zadního nosiče je 2.790,- a cena 47L kufru je 4.990,-. S aktuální akcí tedy ušetříte bezmála 13.000,-! Ke kufru se dá dokoupit opěrka spolujezdce (990,-) nebo lakovaný horní kryt v barvě skútru (1.000,-). Tyto dvě položky nejsou součástí akční nabídky.

Nabídka je omezená na počet 15 kusů v těchto barvách:
Amazonite Satin Blue - 5ks
Sideral Mat Black - 5 ks
Snow White - 4ks
Midnight Blue - 1 ks

Platnost nabídky je celorepubliková, objednat můžete u kteréhokoliv našeho dealera. U vybraných dealerů je tento model skladem k prohlídce.

Přehled barev a informace o modelu najdete zde.

Dealerskou síť zde


Zveřjeněno

Peugeot Tweet za skvělou cenu!

Pro rok 2019 jsme výrazně snížili cenu modelu Tweet tak, aby se z něj stala jasná volba pro všechny zákazníky hledající značkový skútr se skvělým poměrem výkonu, praktičnosti a spolehlivosti. Více o cenách a vlastnostech modelu Tweet uvnitř článku.

Číst více
Zveřjeněno

Django vs. Vespa

Skútry Vespa se staly jakýmsi synonimem pro stylový retro skútr se silnou fanouškovskou základnou. Do stejné kategorie patří i Peugeot Django, který v mnoha ohledech nabízí lepší lepší parametry za nižíš cenu. Jaké jsou hlavní rozdíly mezi těmito dvěma soupeři? 

Číst více
Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací