Přihlášení | Registrace
Zveřjeněno

Speedfight 4 125i v testu časopisu MOTOCYKL

Náš nejprodávanější model Speedfight 4 125i podrobili testu redaktoři časopisu MOTOCYKL. Jaké si tahle stíhačka vysloužila hodnocení?  

Závěrečný verdikt zní takto: "Peugeot Speedfight 4 je na poli skútrů jedním z letošních milých překvapení. Za odpovídající cenu nabídne vše, co od zařízení typu 125ccm skútru čekáte... I něco navíc! Řeč je především o kvalitě zpracování, hodnotných detailech, povedeném designu i moderní a vysoce funkční technice. Nechybí úsporný i hbitý agregát, výkonné brzdy ani několik praktických vychytávek v podobě akurátního prostoru pod sedlem či držáku mobilu s USB."

Kompletní test si můžete stáhnout a přečíst po kliknutí zde!

Na všechny varianty modelu Speedfight 4 se mrkněte zde.


Zveřjeněno

Můžu jezdit na skútru s řidičákem na auto?

Naši zákazníci se často ptají, jestli vůbec mohou řídit skútr, když mají pouze řidičský průkaz pro skupinu B. I když je tato změna v legislativně platná už několik let, stále není všeobecně zažitá v povědomí motoristů. V našem novém videu jsme se proto zaměřili právě na toto téma.

Číst více
Zveřjeněno

Django 125i RED v novém videu

Na našem YouTube kanále přibylo nové video, kterým potěším všechny vyznavače stylu a retro maniaky. Před kameru jsme totiž postavili oblíbený model Django ve zbrusu nové edici RED!

Číst více
Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací