Zveřjeněno

Peugeot Motocycles představuje novinky pro rok 2019

Po premiéře hlavní novinky sezóny 2019 – technologiemi nabitého modelu Pulsion – je načase podívat se, co dalšího si do nové sezóny francouzský výrobce pro svoje zákazníky připravil. Peugeot potěší šetřílky, dvoutaktní nadšence i zákazníky hledající styl!

Nové 50 ccm dvoutaktní motory

Jako jeden z mála výrobců bude Peugeot od roku 2019 znovu nabízet 50 ccm modely s dvoutaktními motory, které byly (a stále jsou) velice oblíbené pro svůj výkonový potenciál a nezaměnitelný zvuk. Dvoutaktní padesátky s přímým vstřikováním budou dostupné v modelových řadách Kisbee, Streetzone, Speedfight, Citystar a Django. Pro patnáctileté držitele řidičského oprávnění AM jde o vítanou zprávu! Nejlevnější 50 ccm 2T model Kisbee Active začíná na 42 900 korunách. Samozřejmostí je plnění emisní normy Euro 4.

Nové barevné kombinace

S barevným provedením si výrobce pohrál u všech modelů. Zřejmě nejvýraznější změnou je přepracovaná modelová řada Django, kde přibyly dva nové přírůstky s označením Blue a Red. Jde o velice líbivé barevné kombinace, které tomuto retro skútru dodávají moderní nádech. Specialitou těchto kombinací jsou černá kola vybavená systémem ABS a závodní bílé pruhy.

Trvale nižší ceny u vybraných modelů

Hned od začátku roku 2019 dojde k výraznému snížení cen u oblíbených modelů Tweet a Django. U modelu Tweet je cenovka nastavená na 59 900 korun, tedy o rovných 5 000 korun méně než v roce 2018. Ještě dramatičtější snížení ceny zažila modelová řada Django, kde cenovka klesla o rovných 10 000 korun!


Zveřjeněno

Videopředstavení modelu Streetzone

Na našem YouTube kanálu se po krátké odmlce objevilo další video, kde jsme se podívali na zoubek oblíbenému modelu Streetzone, který se chlubí nejsilněšjím motorem ve své třídě.

Číst více
Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací