Přihlášení | Registrace
Zveřjeněno

Můžu jezdit na skútru s řidičákem na auto?

Naši zákazníci se často ptají, jestli vůbec mohou řídit skútr, když mají pouze řidičský průkaz pro skupinu B. I když je tato změna v legislativně platná už několik let, stále není všeobecně zažitá v povědomí motoristů. V našem novém videu jsme se proto zaměřili právě na toto téma.

Legislativní úprava vymezující řízení skútrů o objemu 125 ccm se v roce 2016 zásadně změnila ve prospěch všech, kteří dosud o silnějším skútru pouze uvažovali. Nyní totiž každý, kdo drží řidičské opravánění sk. B, tedy na osobní automobil, může řídit skútr s automatickou převodovkou, s maximálním objemem 125 ccm a s maximálním výkonem 11 kW. 


Zveřjeněno

Souboj Speedfight 4 vs. PCX vs. Nmax

Server Motorkáři.cz si do srovnávacího testu vzal náš oblíbený model Speedfight 4 125i a postavil ho proti japonské konkurenci v podobě Hondy PCX a Yamahy Nmax. Jak náš malý bojovník zvládl tuto výzvu se podívejte na videu nebo přečtěte v článku!

Číst více
Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací