Přihlášení | Registrace

Speedfight 4 125i Standard - Flat6 Red

Speedfight je jeden z nejživějších sportovních skútrů na trhu, navíc s dlouholetou tradicí, během které si stihnul vybudovat pověst spolehlivého a dobře zpracovaného stroje. Se svojí nízkou hmotností a vysokým výkonem s optimálním naladěním jeho průběhu slibuje pružné zrychlení, což oceníte hlavně v rušném městském provozu. Na semaforech tak necháte všechna auta hravě za sebou! K výborným jízdním vlastnostem přispívá také skvěle naladěný podvozek a pro cesty do neznáma se bude hodit integrovaná příprava pro držák mobilního telefonu nebo GPS navigace RAM Mounts.

Standardní verze nemá jako součást výbavy držák smartphonu X-GRIP, ten je k dokoupení v sekci doplňky, kde najdete mimo jiné zadní nosič, kufry apod.

Dostupnost
Skladem
Cena s DPH
69 900 Kč
Výkon
8,1 kW při 7 400 ot./min.
Spotřeba
2,1 l/100 km
Pohotovostní hmotnost
121 kg
Parametry Detailní popis Související produkty
Objem
125 ccm
Typ motoru
4 takt
Výkon
8,1 kW při 7 400 ot./min.
Kroutící moment
10,8 Nm při 5 600 ot./min.
Maximální rychlost
95 km/h
Spotřeba
2,1 l/100 km
Chlazení
Kapalinou
Palivový systém
Elektronické vstřikování
Emisní norma
Euro 4
Brzdný systém
SBC
Přední brzda
Kotoučová, O260 mm
Zadní brzda
Kotoučová, O190 mm
Přední vidlice
Hydraulická teleskopická vidlice, O32 mm
Zadní tlumič
Hydraulický tlumič, O50 mm
Přední kolo
130/60-13
Zadní kolo
130/60-13
Délka
1 895 mm
Šířka
700 mm
Výška
1 150 mm
Rozvor
1 290 mm
Pohotovostní hmotnost
121 kg
Objem palivové nádrže
8 litrů
Výška sedla
800 mm
Typ motocyklu
Skútr
Převodovka
Automatická

Již více než 20 let zaujímá Speedfight jednu z předních pozic na poli sportovních skútrů. Nejnovější modelová řada dál pokračuje v budování odkazu legendy jménem Speedfight, a to pomocí moderního motoru, LED osvětlení, integrovaného držákem pro mobilní telefon či navigaci i s USB vývodem pro dobíjení a druhou 12V zásuvkou v úložném prostoru.

Agresivní kapotáž předem určuje tento model klientele mající snahu se odlišit a upoutat na sebe pozornost. Ostré rysy modelu Speedfight 4 vzbuzují ještě více dominantní charakter. Vodou chlazený motor Peugeot SmartMotion o výkonu 8,1 kW v kombinaci s nízkoprofilovými bezdušovými pneumatikami o průměru 13 palců, provozní hmotností 121 kg a velkými brzdovými disky typu Shuricane slibují adrenalinové zážitky pro každého jezdce. Jistě potěší i nízká spotřeba pohybující se kolem 2,1 l/100 km.

Celkový dojem pak dokresluje sportovně laděná digitální přístrojová deska, sportovní koncovka výfuku se zajímavým zvukovým projevem a sportovně tuhý podvozek, který vás podrží i v ostrých náklonech.

Podrobné představení modelu Speedfight 4 125i najdete v tomto videu.

Speedfight 4 je k dostání v několika barevných variantách a verzích. Verze Sportline ve standardní výbavě obsahuje držák smartphonu nebo GPS navigace RAM Mounts. K verzi Standard si jej můžete dokoupit v sekci doplňky.

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací