Přihlášení | Registrace

Speedfight 4 125i Sportline - Mad Grey

Speedfight je jeden z nejživějších sportovních skútrů na trhu, navíc s dlouholetou tradicí, během které si stihnul vybudovat pověst spolehlivého a dobře zpracovaného stroje. Se svojí nízkou hmotností a vysokým výkonem s optimálním naladěním jeho průběhu slibuje pružné zrychlení, což oceníte hlavně v rušném městském provozu. Na semaforech tak necháte všechna auta hravě za sebou! K výborným jízdním vlastnostem přispívá také skvěle naladěný podvozek a pro cesty do neznáma se bude hodit integrovaná příprava pro držák mobilního telefonu nebo GPS navigace RAM Mounts.

Verze Sportline je designovou variací s hliníkovými nášlapy a součástí výbavy je i šikovný držák smartphonu X-GRIP, který je pro ostatní verze k dokoupení v sekci doplňky společně s kufry, zadním nosičem apod.

Dostupnost
Skladem
Cena s DPH
70 900 Kč
Výkon
8,1 kW při 7 400 ot./min.
Spotřeba
2,1 l/100 km
Pohotovostní hmotnost
121 kg
Parametry Detailní popis Související produkty
Typ motoru
4 takt
Objem
125 ccm
Výkon
8,1 kW při 7 400 ot./min.
Kroutící moment
10,8 Nm při 5 600 ot./min.
Maximální rychlost
95 km/h
Spotřeba
2,1 l/100 km
Chlazení
Kapalinou
Emisní norma
Euro 4
Palivový systém
Elektronické vstřikování
Brzdný systém
SBC
Přední brzda
Kotoučová, Ø260 mm
Zadní brzda
Kotoučová, Ø190 mm
Přední vidlice
Hydraulická teleskopická vidlice
Zadní tlumič
Hydraulický tlumič, Ø50 mm
Přední kolo
130/60-13
Zadní kolo
130/60-13
Délka
1 895 mm
Šířka
690 mm
Výška
1 150 mm
Rozvor
1 290 mm
Pohotovostní hmotnost
121 kg
Objem palivové nádrže
8 litrů
Výška sedla
800 mm
Typ motocyklu
Skútr
Převodovka
Automatická

Již více než 20 let zaujímá Speedfight jednu z předních pozic na poli sportovních skútrů. Nejnovější modelová řada dál pokračuje v budování odkazu legendy jménem Speedfight, a to pomocí moderního motoru, LED osvětlení, integrovaného držákem pro mobilní telefon či navigaci i s USB vývodem pro dobíjení a druhou 12V zásuvkou v úložném prostoru.

Agresivní kapotáž předem určuje tento model klientele mající snahu se odlišit a upoutat na sebe pozornost. Ostré rysy modelu Speedfight 4 vzbuzují ještě více dominantní charakter. Vodou chlazený motor Peugeot SmartMotion o výkonu 8,1 kW v kombinaci s nízkoprofilovými bezdušovými pneumatikami o průměru 13 palců, provozní hmotností 121 kg a velkými brzdovými disky typu Shuricane slibují adrenalinové zážitky pro každého jezdce. Jistě potěší i nízká spotřeba pohybující se kolem 2,1 l/100 km. 

Celkový dojem pak dokresluje sportovně laděná digitální přístrojová deska, sportovní koncovka výfuku se zajímavým zvukovým projevem a sportovně tuhý podvozek, který vás podrží i v ostrých náklonech.

Podrobné představení modelu Speedfight 4 125i najdete v tomto videu.

Speedfight 4 je k dostání v několika barevných variantách a verzích. Provedení R-CUP a Sportline ve standardní výbavě obsahují držák smartphonu nebo GPS navigace RAM Mounts. K ostatním verzím si jej můžete dokoupit v sekci doplňky.

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací