Přihlášení | Registrace

Speedfight 4 125i R-CUP

Speedfight je jeden z nejživějších sportovních skútrů na trhu, navíc s dlouholetou tradicí, během které si stihnul vybudovat pověst spolehlivého a dobře zpracovaného stroje. Se svojí nízkou hmotností a vysokým výkonem s optimálním naladěním jeho průběhu slibuje pružné zrychlení, což oceníte hlavně v rušném městském provozu. Na semaforech tak necháte všechna auta hravě za sebou! K výborným jízdním vlastnostem přispívá také skvěle naladěný podvozek a pro cesty do neznáma se bude hodit integrovaná příprava pro držák mobilního telefonu nebo GPS navigace RAM Mounts.

Verze R-CUP se nese v duchu designu závodních speciálů Peugeot Sport a součástí výbavy je šikovný držák smartphonu X-GRIP, který je pro ostatní verze k dokoupení v doplňkovém katalogu, kde najdete i další šikovné doplňky.

Dostupnost
Skladem
Cena s DPH
70 900 Kč
Výkon
8,1 kW při 7 400 ot./min
Spotřeba
2,1 l/100 km
Provozní hmotnost
121 kg
Parametry Detailní popis Související produkty
Typ motoru
SmartMotion 125i
Objem
125 ccm
Výkon
8,1 kW při 7 400 ot./min
Kroutící moment
10,8 Nm při 5 600 ot./min
Maximální rychlost
95 km/h
Spotřeba
2,1 l/100 km
Chlazení
Vodou
Emisní norma
Euro 4
Palivový systém
Elektronické vstřikování
Brzdný systém
SBC
Přední brzda
Kotoučová, Ø260 mm
Zadní brzda
Kotoučová, Ø190 mm
Přední vidlice
Hydraulická teleskopická vidlice
Zadní tlumič
Hydraulický tlumič Ø50 mm
Přední kolo
130/60-13
Zadní kolo
130/60-13
Délka
1 895 mm
Šířka
700 mm
Výška
1 120 mm
Rozvor
1 290 mm
Provozní hmotnost
121 kg
Objem palivové nádrže
8 litrů
Výška sedla
800 mm
Dostupné barevné varianty
R-CUP

Již více než 20 let zaujímá Speedfight jednu z předních pozic na poli sportovních skútrů. Nejnovější modelová řada dál pokračuje v budování odkazu legendy jménem Speedfight, a to pomocí moderního motoru, LED osvětlením nebo integrovaným držákem pro mobilní telefon či navigaci i s USB vývodem pro dobíjení. 

Agresivní kapotáž předem určuje tento model klientele mající snahu se odlišit a upoutat na sebe pozornost. Ostré rysy modelu Speedfight 4 vzbuzují ještě více dominantní charakter. Vodou chlazený motor Peugeot SmartMotion o výkonu 8,1 kW v kombinaci s nízkoprofilovými bezdušovými pneumatikami o průměru 13 palců, provozní hmotností 121 kg a velkými brzdovými disky typu Shuricane slibují adrenalinové zážitky pro každého jezdce. Jistě potěší i nízká spotřeba pohybující se kolem 2,1 l/100 km. 

Celkový dojem pak dokresluje sportovně laděná digitální přístrojová deska, sportovní koncovka výfuku nebo hliníkové podlážky

Speedfight 4 je k dostání v několika barevných variantách. Nejžádanější provedení R-CUP ve standardní výbavě obsahuje držák smartphonu nebo GPS navigace RAM Mounts

Speedfight 4 je vybaven 12V zásuvkou, na přání můžete dokoupit větrný štít, nosič a zavazadlový box. Více v našem doplňkovém katalogu.

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací